Selmont logo

DLA PROJEKTANTÓW

REHAU oferuje na całym świecie bogate spektrum produktów opartych na tworzywach polimerycznych, wraz szeroko rozbudowaną ofertą serwisową – produktów dokładnie dopasowanych do wymagań klientów. Uznane rozwiązania REHAU są poszukiwane zarówno przez wielkie koncerny motoryzacyjne, jak i firmy z branży budowlanej czy też przemysłowej. Każdego dnia wiele milionów ludzi na całym świecie styka się bezpośrednio lub pośrednio z produktami REHAU – często nawet o tym nie wiedząc.

Kreujemy trendy, oferujemy rozwiązania.
Nasi eksperci zajmują się już dziś tymi trendami w budownictwie, które w przyszłości będą stanowić o kierunkach rozwoju branży budowlanej. Oszczędne gospodarowanie zasobami naturalnymi z myślą o następnych pokoleniach jest motorem naszego rozwoju i postępu. Nieustannie rozwijane kompleksowe rozwiązania systemowe dla budownictwa energooszczędnego bądź nowoczesnego zarządzania gospodarką wodną są rezultatami naszej pracy.

Systemy okienne i fasadowe.
Oferta REHAU obejmuje systemy profili do produkcji okien, drzwi, rolet, okiennic i ogrodów zimowych, a także bogaty asortyment elementów dodatkowych. Dzięki tym systemom możemy zaoferować optymalne rozwiązania zarówno dla nowego budownictwa, jak i przy modernizacji budynków już istniejących.

Technika instalacyjna.
W dziedzinie techniki instalacyjnej REHAU rozwija i proponuje kompletne rozwiązania systemowe w zakresie ogrzewania i chłodzenia, instalacji sanitarnych, przemysłowych oraz sprężonego powietrza, jak również prowadzenia instalacji elektrycznych. Wszystko po to, by Twój dom stał się efektywny energetycznie.

Infrastruktura i inżynieria środowiska.
Innowacyjne technologie znajdują również zastosowanie w produktach REHAU z zakresu budownictwa inżynieryjnego. Sieci wodociągowe, instalacje z rur preizolowanych, kanalizacja zewnętrzna, systemy drenarskie, zagospodarowanie wód opadowych i oczyszczanie ścieków, a także wykorzystanie alternatywnych źródeł energii odnawialnej – to najważniejsze dziedziny w których znajdziesz zastosowanie dla naszych produktów oraz systemów.

foto 2