Selmont logo

TERMOWIZJA

Doskonała jakość obrazu

Przetwornik obrazu o rozdzielczości 320 x 240 gwarantuje ostre i precyzyjne zdjęcia, niezbędne do szybkiego identyfikowania problemów. Wiodąca w branży czułość termiczna (NETD) umożliwia identyfikację nawet najmniejszych różnic temperatur, które mogą wskazywać na problemy.

Automatyczne (z korektą paralaksy) nakładanie obrazów w podczerwieni i w paśmie światła widzialnego dzięki opatentowanej przez firmę Fluke technologii IR-Fusion® Opcjonalne teleobiektywy i obiektywy szerokokątne zapewniają większą elastyczność zastosowań oraz są niezwykle pomocne się w zadaniach specjalnych. PROSTY MONTAŻ W TERENIE

Prosta obsługa

Wymienne w trakcie pracy akumulatory zapewniają maksymalną elastyczność niezależnie od miejsca użytkowania kamery.
Intuicyjne menu z trzema przyciskami - prosta obsługa kciukiem.

Nie musisz nosić notesu i długopisu - wszelkie wypowiedzi nagrasz mówiąc do kamery. Komentarze głosowe mogą być nagrywane do każdego rejestrowanego obrazu. Komentarze głosowe są zachowywane wraz z pojedynczymi obrazami, umożliwiając ich późniejsze odtworzenie.

Ostrość regulowana jedną ręką, regulacja emisyjności, kompensacja odbitej temperatury tła oraz korekcja transmisji podwyższają dokładność pomiarów w większości sytuacji.

Pasek na nadgarstek z możliwością dostosowania do obsługi przez osoby prawo- lub leworęczne. W zestawie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do pracy.

Zalety

Wytrzymała Zoptymalizowana konstrukcja do pracy w trudnych warunkach w terenie. Zaprojektowana i przetestowana tak, aby wytrzymywać upadek z wysokości 2 metrów, więc nie musisz się martwić. Kiedy ostatni raz upuściłeś przyrząd lub urządzenie? Odporna na kurz i wodę: stopień ochrony IP54.

termowizja termowizja